foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Galeria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Wydarzenia sportowe

zawody

Gazetka

MY TEŻ SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT!!!

image9Jak co roku dołączyliśmy do międzynarodowej kampanii "Sprzątanie świata", która odbyła się już po raz 27. W tym roku przebiegała ona pod hasłem: "PLASTIK? REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ".
W tygodniu poprzedzającym finał sprzątaliśmy śmieci na terenie położonym w pobliżu naszej szkoły.

Chcieliśmy przypomnieć i młodym, i dorosłym, że śmieci powinny być składowane w miejscach do tego przeznaczonych. Chcieliśmy również zwrócić uwagę na zbyt duże zużycie plastiku i zachęcić do zrezygnowania z niektórych plastikowych przedmiotów - jednorazowych toreb, plastikowych butelek, kubków, słomek.
       Wszystkie klasy, które uczestniczyły w sprzątaniu spisały się znakomicie. Szczególnym zaangażowaniem wykazały się nasze najmłodsze koleżanki i nasi najmłodsi koledzy. To dobra wróżba dla Matki Ziemi, że dbają o Nią najmłodsze pokolenia!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:)

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved