foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Galeria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Wydarzenia sportowe

zawody

Gazetka

DZIĘKUJĘMY NASZYM NAUCZYCIELOM!!!

phoca thumb l image6
13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku były życzenia, kwiaty, podziękowania, serdeczne uśmiechy. I niby wszystko wyglądało jak zawsze, a jednak było inaczej.  Ze względu na pandemię w akademii przygotowanej przez samorząd szkolny uczestniczyli tylko nieliczni uczniowie.

Obowiązywał "specjalny" strój galowy czyli maseczki. Były piosenki, humorystyczne scenki, wiersze.  Ci, którzy nie mogli wziąć udziału w uroczystości, nagrali życzenia i podziękowania.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy naszym fantastycznym nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości, sukcesów zawodowych ...  a przede wszystkim dużo zdrowia i  stacjonarnej nauki w szkole.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved