foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Galeria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Wydarzenia sportowe

zawody

Gazetka

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 22 października 2020 r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Humorystyczny scenariusz uroczystości „Jak oni ślubują” powstał na wzór programu telewizyjnego „Jak oni śpiewają”. Uczniowie w zabawny sposób odpowiadali na pytania dotyczące przepisów w ruchu drogowym, zdrowego odżywiania i tego, co uczeń wiedzieć powinien?

Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Dyrektora Szkoły na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6:

"Ja mały uczeń tej szkoły,
ślubuję wszystkim dorosłym,
szczególnie mamie i tacie,
że będę się pilnie uczył,
wypełniał wszystkie obowiązki
i zadania ucznia tak,
aby przynieść zadowolenie
sobie i rodzicom.
Obiecuję godnie i kulturalnie
się zachowywać
oraz szanować wszystkich dorosłych,
jak przystało na wzorowego
ucznia tej szkoły".

Na pamiątkę pierwszaki otrzymały od Dyrektora Kazimierza Soszki „Akty pasowania na ucznia”, a od rodziców upominki: kubki, ołówki, słodycze, plecaki i kredki. Cała uroczystość została nagrana. Rodzice otrzymali od wychowawców link z nagraniem oraz ze zdjęciami.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved