foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Galeria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Wydarzenia sportowe

zawody

Gazetka

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy w tym roku inaczej niż zwykle. Niezmiennie jednak musimy pamiętać, że 11 listopada jest wyjątkowym dniem dla wszystkich Polaków. W 1918 roku po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Wolność, którą wywalczyli nasi przodkowie, jest wartością najwyższą.

W naszej szkole przygotowania do 11 listopada rozpoczęły się już w ubiegłym tygodniu. Nie było już uczniów klas IV – VIII, ale nasi najmłodsi spisali się znakomicie. Klasopracownie edukacji wczesnoszkolnej zdominowały barwy biało – czerwone. Każda klasa inaczej przygotowywała się do Święta Niepodległości. Jedni wykonali gazetki, inni kotyliony, flagi, serca. Nie zabrakło patriotycznych wierszy, pieśni i „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji #SzkołaDoHymnu. Wszyscy jesteśmy dumni z naszych małych patriotów z klas I - III. Zapraszamy do galerii.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved