foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Wakacje dobiegają końca. Zbliża się nowy rok szkolny 2021/22. Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego   pierwszego września 2021r. Uczniowie klas I wraz z jednym rodzicem spotykają się w sali gimnastycznej o godz. 9.00. Pozostali uczniowie przychodzą na spotkania z wychowawcami o godzinie podanej w dzienniku elektronicznym. Przypominamy o obowiązku posiadania maseczki.

FINAŁ SZKOLNEGO FESTIWALU TALENTÓW

Dnia 17.06.2021r. odbył się Finał Szkolnego Festiwalu Talentów. Eliminacje rozpoczęły się w marcu w trzech grupach wiekowych w kategoriach: recytacja (język polski, język angielski), muzyka (śpiew, gra na instrumencie), taniec, sport, plastyka, inny talent. Wzięło w nich udział 84 uczniów. Do finału zakwalifikowali się:

Czytaj więcej: Festiwal talentów- finał.

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH

Dnia 9.06.2021r. odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Afrykańskiego w Sobanicach. (Sobanice to niewielka wioska w województwie mazowieckim położona niedaleko Płońska).
W wycieczce wzięły udział dzieci z klas pierwszych pod opieką wychowawców i nauczycieli: p. Patrycji Michałowskiej – Mazur – kierownika wycieczki oraz p. Małgorzaty Jurczak, Moniki Iwaniuk i Urszuli Bilewicz.

Czytaj więcej: Pierwszoklasiści na wycieczce.

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie

Matematyczno – Informatycznym InstaLogik 2020/21

Uczniowie naszej szkoły Burzyński Filip, Matwiejczuk, Michał Misiuta Jakub, Mosiej Agata, Tomczuk Maja wzięli udział konkursie zorganizowanym przez nowoczesną platformę edukacyjną InstaKod, twórcę środowiska programistycznego oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Honorowym Patronem Konkursu był Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj więcej: Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie  Matematyczno – Informatycznym InstaLogik 2020/21

2021 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved