foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

Orszak Trzech Króli

Wśród wielu uczestników Sokołowskiego Orszaku Trzech Króli nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, którzy mimo chłodnej aury wraz ze swoimi rodzicami wzięli w nim udział.

Orszak prowadziła gwiazda, a za nia podąrzali pastuszkowi, czyli tancerze ZPiT Sokołowianie. Wielu uczestników miało na głowach korony lub szaty o barwie : czerwonej, żółtej lub zielonej, ktore symbolizują trzy kontynenty, z których Mędrcy: Kacper, Melchior i Baltazar przybyli do Betlejem, aby przywitać Nowonarodzonego Zbawiciela. Na drodze orszaku moglismy powidziać piekne insenizacje przygotowane przez uczniów sokołowskich szkół oraz przedszkoli. Mimo mroźnej aury panowała bardzo gorąca i radosna atmosfera.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved