foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

sp6@sokolowpodl.pl

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Godło

 

Co to była za choinka!!!


        Dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli dnia 22 stycznia odbyła się w naszej szkole Dyskoteka Choinkowa! Nauczyciele zadbali o wystrój sali gimnastycznej, która była przystrojona kolorowymi materiałami, gwiazdkami i światełkami.

Dzieci prezentowały się w pięknych strojach karnawałowych. Zabawę umilały im także animatorki, które tańczyły i tworzyły z balonów przecudne kształty. Chętnych do udziału w wesołych Tańcach nie brakowało. Po wyczerpujących zabawach, dzieci udały się na świetlicę, gdzie rodzice dla swoich pociech przygotowali poczęstunek. Było ciasto, napoje, owoce oraz pizza. Na koniec uczty wszystkie dzieci otrzymały upominki gwiazdkowe. Oby więcej takich wesołych spotkań w naszej szkole !

2020 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved